Skip to content

Architektura 21szego wieku : 499.SUMMIT Powraca do amerykańskich więzień

2 lata ago

366 words

Dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha, pod kierunkiem ich instruktora Matthiasa Hollwich, uczniowie Andreas Tjeldflaat i Greg Knobloch z School of Design Uniwersytetu w Pensylwanii zaproponowali alternatywę dla tradycyjnych więzień widzianych w Stanach Zjednoczonych.
Innowacyjna wieżowiec wysokiego składowania przyznaje, że prawie dwie trzecie z 14 000 więźniów wypuszczanych co roku z zakładów karnych w New Jersey powróci do więzienia w ciągu pięciu lat.
499.SUMMIT oferuje rozwiązanie, które ma na celu odwrócenie tej statystyki i pomoc więźniom w powrocie do społeczeństwa.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej.
+ 50 Opis projektu dostarczony przez Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha: Dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha System więzienny USA nie dostrzegł postępów w ciągu ostatniego stulecia i rozpaczliwie wymaga innowacji i ponownej wyobraźni.
Podczas gdy współczesna literatura zaczyna kwestionować socjologiczny wpływ więzień, niewiele było eksploracji fizycznego aparatu, w którym przebywają więźniowie.
499.SUMMIT jest wynikiem krytycznego spojrzenia na te statyczne instytucje.
Zaproponował, by rzucić wyzwanie wszystkim przyjętym z góry wyobrażeniom o więzieniu i ponownie wyobrazić wieżowiec jako miejskie więzienie.
Masa składa się z trzech wież w kształcie łuku.
Nieodłączne cechy liniowe i formalne łuku.
dozwolone dla ogólnej koncepcji krążenia: w górę, w dół, w dół.
Każdy łuk ma trzy podstawowe fazy, Uwięzienie (w górę), Transformacja (nad) i Integracja (w dół).
Łuki zaczynają się izolować podczas fazy uwięzienia i scalają się fizycznie i programowo podczas fazy integracji.
Gdy więźniowie kończą naukę w placówce, są narażeni na coraz większy stopień interakcji społecznych, aby przejście z powrotem do społeczeństwa było tak miękkie, jak to tylko możliwe.
Aby katalizować ten proces, program publiczny i budownictwo mieszkaniowe są wprowadzane w fazie integracji w dół.
Dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha dzięki uprzejmości Andreasa Tjeldflaata i Grega Knoblocha
[więcej w: bricoman jaworzno godziny otwarcia, studzienki wodomierzowe, brico loteria ]

Powiązane tematy z artykułem: brico loteria bricoman jaworzno godziny otwarcia studzienki wodomierzowe