Skip to content

Budownictwo i architektura : Kontrowersje Christo i Jeanne-Claude nad rzeką Zatwierdzony projekt

2 lata ago

295 words

Pomimo wielu przeciwników, komisarz hrabstwa Fremont jednomyślnie zgodził się zatwierdzić tymczasowe zezwolenie na nad rzekę Christo i Jeanne-Claude.
Pozwoli to światowej sławy wykonawcy tymczasowo zawiesić 5.9 mil srebrzystych, świetlistych paneli z tkaniny wysoko nad rzeką Arkansas, wzdłuż 42 mil między Salida i Ca.
On City w południowo-środkowym Kolorado.
Po 20 latach pozostawania na deskach kreślarskich instalacja Over The River planuje rozpocząć na początku 2014 roku wystawę zaplanowaną na sierpień 2015.
Pozwolenie Fremont County jest niezbędne do zrealizowania tego tymczasowego dzieła sztuki, które Jeanne-Claude i ja jako pierwsi przewidywane prawie 20 lat temu.
powiedział Christo.
Bardzo się cieszę, że komisarze głosowali za zatwierdzeniem tego publicznego dzieła sztuki w hrabstwie Fremont, i chciałbym im podziękować za ciężką pracę i wysiłki w ocenie naszego wniosku.
Cieszę się, że idę naprzód z naszymi planami ukończenia Over The River..
Samo-finansowany projekt był gorącym tematem wśród mieszkańców Colorado, z wieloma obawami, że instalacja zakłóci nieskazitelny krajobraz i spowoduje niebezpieczny ruch w krętym kanionie.
Obawy te zostały starannie zbadane, ponieważ komisja i pracownicy hrabstwa zażądali szerokiej publicznej uwagi i rozważyli szeroką analizę projektu przez Biuro Gospodarki Przestrzennej, a także prawie 200 środków łagodzących dotyczących problemów społeczności i środowiska, mając nadzieję, że zostaną podjęte wszelkie działania w celu zmniejszenia ryzyka związanego z projektem.
Ponadto Over The River znacznie zwiększy międzynarodową turystykę w tym regionie i ma wygenerować 583 000 USD dodatkowych przychodów z podatku od sprzedaży w samych okręgach Fremont i Chaffee.
Zobacz więcej zdjęć i dowiedz się więcej o Nad rzeką w Blogu.
Odniesienie: Nad rzeką
[podobne: bricoman biala podlaska z kamienia, studzienki wodomierzowe, bricoman biala podlaska ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman biala podlaska studzienki wodomierzowe wiata garażowa projekt