Skip to content

Magazyn architektoniczny : 72 godzinny konkurs Urban Action Stuttgart 2012

2 lata ago

184 words

72 Hour Urban Action, pierwszy na świecie konkurs architektoniczny w czasie rzeczywistym, daje wybranym zespołom tylko trzy dni i trzy noce na zaprojektowanie i zbudowanie interwencji w przestrzeni publicznej w odpowiedzi na lokalne potrzeby.
Konkurs będzie wstępem do serii poważnych interwencji miejskich wokół Stuttgartu 21, miejsca największej przebudowy miejskiej w Europie i centrum gorącej 30-letniej debaty publicznej.
Konkurencja jest określona ekstremalnym terminem, napiętym budżetem i ograniczoną przestrzenią, co zmusi uczestników do szybkiego pozostawienia trwałego wpływu na miejską tkankę miasta.
Będą walczyć z czasem, restrykcyjnymi warunkami i sobą, by śnić i realizować projekty w odpowiedzi na wyzwania przestrzenne i społeczne, jakie oferują miejsca i misje.
Międzynarodowe zespoły będą obejmować mieszkańców, architektów, projektantów, artystów, rzemieślników, studentów i ogólnie miłych ludzi.
Zespoły przyjeżdżają do Stuttgartu z pasją do działania i gotowe poświęcić swój czas i wiedzę, aby pomóc w zaspokojeniu potrzeb społeczności.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[więcej w: bricoman połczyńska godziny otwarcia, wiata garażowa projekt, brico płyta osb ]

Powiązane tematy z artykułem: brico płyta osb bricoman połczyńska godziny otwarcia wiata garażowa projekt