Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Syracuse University Practice Football Facility / Bernheimer Architecture

2 lata ago

303 words

Dzięki uprzejmości Bernheimer Architecture Zaprojektowany przez Bernheimer Architecture dla Syracuse University, centrum treningowe piłki nożnej wraz z większym planem strategicznym dla kampusu Lampe Athletic położonego około 3 km na południe od głównego kampusu, stara się stworzyć tożsamość dla tego nowego.
Kampusu średniego.
poprzez zestawienie różnych budynków w mocną kolekcję.
Tworząc środowisko, które poprawi sesję ćwiczeń, architekci pozostaną wierni jednej z ulubionych cytatów Vince a Lombardiego: Praktyka nie jest idealna.
Doskonała praktyka czyni mistrza ..
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Strona w obecnym stanie jest zbiorem różnych pól sportowych i parkingów położonych pomiędzy dzielnicą mieszkalną na zachodzie i Manley Field House na wschodzie.
Przestrzenie między budynkami są zróżnicowane dzięki oddzielnym strefom wegetacji i zabiegom na powierzchni ziemi, które wzmacniają to poczucie miejsca i tożsamości oraz ustanawiają przestrzeń jako przestrzeń społeczną dla studentów i studentów-sportowców.
Dzięki uprzejmości Bernheimer Architecture Skomponowana jako wysoce regulowana i powtarzalna struktura, wszystkie systemy w całym obiekcie są rozmieszczane w służbie porządku i pomyślane w celu wzmocnienia poczucia regularności i spójności.
Wnęki kolumnowe i lekkie kratownice słupowe występują co dziesięć jardów, w zgodzie z charakterystycznymi punktami pola.
Półprzezroczyste panele ścienne zapewniają dobrze oświetlone neutralne tło i światło dzienne, aby zminimalizować zużycie energii.
Podstawa budynku jest utworzona z prefabrykowanych płyt betonowych, które są odlane z wzorzystymi wgłębieniami osadzonych piłek.
Dzięki uprzejmości Bernheimer Architecture Architekci: Bernheimer Architecture Lokalizacja: Syracuse, New York, United States Zespół: Andrew Bernheimer, Max Worrell, Aaron Forrest, Lara-Shihab-Eldin, Jeff Sullivan Inżynier konstrukcyjny: Guy Nordenson and Associates.
Brett Schneider Wielkość projektu: 100 000 sf Rok projektu: 2011
[podobne: bricoman warszawa wilanów, olx opole, jorapol płońsk ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman warszawa wilanów jorapol płońsk olx opole