Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Aktualizacja: ABI Marzec

2 lata ago

238 words

Zgodnie z naszym zasięgiem ABI, indeks uzyskał 50,4 w marcu, zaznaczając piąty miesiąc z rzędu, pokazując pozytywne warunki.
Indeks bilingowy jest wiodącym w branży wskaźnikiem aktywności budowlanej, a na marzec sektor komercyjny kontynuuje swój pozytywny wynik z wynikiem 56,0.
Chociaż wyniki powyżej 50 odzwierciedlają pozytywny wynik, nowe badanie projektów spadło do 56,6 z wysokiego 63,4 odnotowanego w lutym.
.
Zaczynamy słyszeć więcej o poprawie warunków na rynku, z większym poczuciem optymizmu, że będzie większe zapotrzebowanie na usługi projektowe.
powiedział AIA Chief Economist, Kermit Baker, PhD, Hon.
AIA.
Nie jest to jednak możliwe i nadal istnieje wiele firm architektonicznych, które walczą o taki rozwój, więc można oczekiwać, że postęp będzie mierzony w centymetrach, a nie milach w ciągu najbliższych kilku miesięcy .
Regionalnie, Środkowy Zachód prowadzi z 54,1, następnie przez północny wschód, południe i zachód z odpowiednio 53,9, 50,1 i 46,6.
Podczas gdy pięciomiesięczny bieg wydaje się wykazywać obiecujące warunki, wskaźnik jest niewiele wyższy niż wynik graniczny wynoszący 50, a warunki pozostają zmienne przez cały okres po recesji.
I chociaż cieszymy się z dzielenia statystyk, rozumiemy, że liczby nie mówią całej historii, więc chcielibyśmy usłyszeć, jak twoje firmy są fair.
Czy Twoje projekty zawierały ostatnio wzrost liczby programów komercyjnych.
Daj nam znać w komentarzach poniżej.
[patrz też: brico lubsko, jorapol płońsk, brico płyta osb ]

Powiązane tematy z artykułem: brico lubsko brico płyta osb jorapol płońsk